Centar za razvoj karijere, savetovanje i celoživotno učenje organizuje kurs “Microsoft Excel – Osnove poslovnog Excel-a”.

Kurs „ Microsoft Excel – Osnove poslovnog Excel-a

Kurs Osnove poslovnog Excela je koncipiran da omogući polaznicima da steknu sva potrebna znanja iz programa bez koga se ne može zamisliti rad na bilo kojoj radnoj poziciji u organizaciji.

Sveobuhvatan i kompaktan kurs sadrži: upoznavanje sa osnovnim alatima programa Excel, unos i obradu podataka (filtriranje i sortiranje, grupisanje i subtotali), pravljenje grafikona, izrada pivot tabela, uslovno formatiranje (trendovi i kretanja podataka), osnovne i složene funkcije, kao i štampanje dokumenata, koristeći se složenim primerima iz prakse.

Postoji mogućnost izbora rada na Vašem privatnom računaru ili na računarima u našem prostoru, na verziji programa Excel 10. Obuka traje tokom 2 vikenda (subota i nedelja), od 10 do 13 časova.

Početak programa:

Za informacije o početku kursa, molimo Vas da pišete na mejl Centra
(lllc@naisbitt.edu.rs) ili na telefon: 011 220 30 64

Naziv programa: MICROSOFT EXCEL – OSNOVE POSLOVNOG EXCEL-A
Početak programa: 26.02.2017. godine
Uverenje: Nakon odslušanog kursa, polaznici dobijaju odgovarajuće uverenje.
Cena kursa: 6.000 dinara
Ciljna grupa: Zaposleni u malim i srednjim preduzećima, studenti i ostali zainteresovani
Rukovodilac i predavač: Nenad Ilić
NAPOMENA: Mogućnost rada na Vašem lap topu ili na našim računarima.