Centar za razvoj karijere, savetovanje i celoživotno učenje raspisuje konkurs za prijem volontera koji će biti angažovani na aktivnostima Megatrend univerziteta.

Da biste mogli da postanete jedan od volontera i steknete dragoceno iskustvo, neophodno je da ste student druge ili treće godine i da svoju biografiju posaljete na ktesic@megatrend.edu.rs

Nakon prijave putem maila, potrebno je uplatiti godišnju članarinu u iznosu od 400,00 RSD na račun: 105-37381-18, sa svrhom uplate: članarina za Centar, nakon čega će Vaši podaci biti uneti u bazu. Kao registrovani član, dobijaćete informacije o svim aktuelnim dešavanjima, konkursima za praksu/volontiranje kao i kursevima i seminarima u organizaciji Centra. Time ostvarujete pravo konkurisanja za prakse i volonterske angažmane.

Dokaz o uplati neophodno je doneti u kancelariju Centra za razvoj karijere, savetovanje i celoživotno učenje, (kanc. 87), u ulici Bulevar maršala Tolbuhina 8, 11070 Novi Beograd, svakim radnim danom od 9 do 16h.