Planiranje i vođenje PR kampanje je jednodnevni seminar koji ima za cilj sticanje znanja i ovladavanje veštinama potrebnih za efikasnu komunikaciju s ciljnim javnostima i tehnikama kojima se utiče na njihovo mišljenje i ponašanje u cilju formiranja i održavanja pozitivnog imidža preduzeća ili organizacije u javnosti.

Predviđeni ishodi:

• Polaznici će ovladati teorijskim i praktičnim znanjima koja će im omogućiti uspešno vođenje i realizaciju PR projekata, organizaciju komunikacija u kriznim situacijama, ali i lični razvoj i bolje pozicioniranje na tržištu rada.
  • Savladaće mehanizme motivacije, timskog rada, analitičnost, komunikativnost, sampouzdanje, fokus, koncentracija, selekcija prioriteta i druge.

Početak programa:

Za informacije o početku kursa, molimo Vas da pišete na mejl Centra
(lllc@naisbitt.edu.rs) ili na telefon: 011 220 30 64

Naziv programa: PLANIRANJE I VOĐENJE PR KAMPANJE
Trajanje programa: jednodnevni seminar (4 radionice po 90 minuta)
Uverenje: Nakon odslušanog seminara, polaznici dobijaju odgovarajuće uverenje.
Cena kursa: 16.000 dinara, za studente Univerziteta “Džon Nezbit” 13.000 dinara
Ciljna grupa: zaposleni u malim i srednjim preduzećima, ustanovama kulture i neprofitnim organizacijama
Rukovodilac: Prof. dr Milivoje Pavlović
Predavači: Doc. dr Mirjana Tankosić