U ponedeljak 13.6.2016.u 16 časova, u sali A2 predstaviće nam se kompanija Sitel.

Sitel već 5 godina posluje u Srbiji i ima više od 700 zaposlenih koji svakodnevno komuniciraju sa ljudima iz celog sveta. Naši zaposleni sueksperti za pružanje korisničke podrške na 10 stranih jezika u 24 zemlje.

Tokom leta i jeseni Sitel ima potrebu da uveća svoj tim i u potrazi smo za novim kolegama!

Želimo da vam predočimo koje su prednosti rada u kompaniji i koje poslovne veštine možete da naučite kod nas, a koje ćete koristiti tokom dalje karijere. Sitel vam pruža idealnu priliku da znanja i veštine koje ste stekli na fakultetu primenite i u praksi, koristeći se svakodnevno nekim od stranih jezika.

Pozivamo Vas da iskoristite mogućnost da radite u kompanijii da možda budete neko od 75% kolega koji su startovali sa pozicije Savetnik za pružanje korisničke podrške, a danas se usavršavaju na menadžerskim pozicijama u kompaniji.

Veliki pozdrav do 13.06. u 16 časova

Sitel HR tim i Centar za razvoj karijere, savetovanje i celoživotno učenje

sitel